Дорогі у Христі браття і сестри!


Вашій увазі пропонується проект, дякуючи якому відкривається можливість знайомства з історією і сьогоденням, а також з діяльністю Української Православної Церкви Київського Патріархату в Чернігівській єпархії через інформаційну мережу Internet.

Метою створення цього проекту є ознайомлення всіх бажаючих з Православною вірою і життям Церкви Христової. На нашому сайті ви зможете знайти для себе інформацію про історію і сучасний стан Чернігівської єпархії, її храмів, а також про древній град Чернігів і Богом бережений Сіверський край.

На сайті Чернігівської єпархії ви знайдете відповіді на запитання, які стосуються духовного життя, ознайомитися з проповідями, статтями, духовними повчаннями православних пастирів і богословів. Ми також працюємо над створенням бібліотеки, де планується розмістити молитовник, Священне Писання та екзегетичні праці, творіння святих отців і вчителів Церкви, історичні та богословські дослідження. Надіємось, що наша праця принесе добрий плід для спасіння людей та слави Божої.

Закликаю своє архіпастирське благословення на всіх відвідувачів інформаційно-просвітницького сайту Чернігівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 

 

ЄВСТРАТІЙ,

архиєпископ Чернігівський і Ніжинський