Новини

3-4 червня 2017 р. з нагоди П'ятидесятниці – дня Святої Тройці, архієпископ Євстратій очолив святкові служби у Катерининському кафедральному соборі.

3 червня 2017 р., у суботу перед святом Тройці, коли за уставом звершується загальне поминання померлих, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив заупокійні богослужіння у кафедральному соборі св. Катерини.

16 квітня 2017 р., на свято Світлого Христового Воскресіння, Пасхи Господньої, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив урочисте богослужіння у головному храмі Чернігівської єпархії Київського Патріархату.

8 квітня 2017 р. для громади вірних Київського Патріархату в Козельці та для всієї Чернігівської єпархії відбулася історична подія – після понад десятиліття боротьби за повернення Вознесенського храму віруючим відбулося його освячення. На запрошення архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія освячення престолу і першу Божественну літургію на ньому звершив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

26 березня 2017 р. на запрошення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана архієпископ Чернігівський Євстратій співслужив йому під час Божественної літургії у кафедральному Свято-Троїцькому храмі м. Черкаси.

25 березня 2017 р., в суботу четвертого тижня Великого посту, коли за церковним уставом звершується загальне поминання померлих, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив заупокійні богослужіння у Катерининському кафедральному соборі.

24 березня 2017 р. ввечері, у п’ятницю четвертої седмиці Великого посту, архієпископ Чернігівський Євстратій у кафедральному храмі св. Катерини відправив четверту пасію, прочитавши 18 та 19 розділи з Євангелія від апостола Іоана про страждання і хресну смерть Господа Ісуса Христа.