Правлячий архієрей

26 березня 2017 р. на запрошення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана архієпископ Чернігівський Євстратій співслужив йому під час Божественної літургії у кафедральному Свято-Троїцькому храмі м. Черкаси.

25 березня 2017 р., в суботу четвертого тижня Великого посту, коли за церковним уставом звершується загальне поминання померлих, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив заупокійні богослужіння у Катерининському кафедральному соборі.

24 березня 2017 р. ввечері, у п’ятницю четвертої седмиці Великого посту, архієпископ Чернігівський Євстратій у кафедральному храмі св. Катерини відправив четверту пасію, прочитавши 18 та 19 розділи з Євангелія від апостола Іоана про страждання і хресну смерть Господа Ісуса Христа.

20 березня 2017 р. виповнилося 378 років від дня народження Гетьмана України Івана Степановича Мазепи. З цієї нагоди у Чернігові біля його пам’ятника відбулурочисті заходи та панахида за упокій його душі.

18-19 березня 2017 р. архієпископ Євстратій у кафедральному Катерининському соборі очолив богослужіння з нагоди Хрестопоклонної неділі.

17 березня 2017 р. ввечері, у п’ятницю Третьої седмиці Великого посту, архієпископ Чернігівський Євстратій у кафедральному храмі св. Катерини відправив третю пасію, прочитавши 22 та 23 розділи з Євангелія від апостола Луки про страждання і хресну смерть Господа Ісуса Христа.

18 березня 2017 р., в суботу третього тижня Великого посту, коли за церковним уставом звершується загальне поминання померлих, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив заупокійні богослужіння у кафедральному Катерининському соборі.