Правлячий архієрей

3-4 червня 2017 р. з нагоди П'ятидесятниці – дня Святої Тройці, архієпископ Євстратій очолив святкові служби у Катерининському кафедральному соборі.

3 червня 2017 р., у суботу перед святом Тройці, коли за уставом звершується загальне поминання померлих, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив заупокійні богослужіння у кафедральному соборі св. Катерини.

26 березня 2017 р. на запрошення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана архієпископ Чернігівський Євстратій співслужив йому під час Божественної літургії у кафедральному Свято-Троїцькому храмі м. Черкаси.

25 березня 2017 р., в суботу четвертого тижня Великого посту, коли за церковним уставом звершується загальне поминання померлих, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив заупокійні богослужіння у Катерининському кафедральному соборі.

24 березня 2017 р. ввечері, у п’ятницю четвертої седмиці Великого посту, архієпископ Чернігівський Євстратій у кафедральному храмі св. Катерини відправив четверту пасію, прочитавши 18 та 19 розділи з Євангелія від апостола Іоана про страждання і хресну смерть Господа Ісуса Христа.

20 березня 2017 р. виповнилося 378 років від дня народження Гетьмана України Івана Степановича Мазепи. З цієї нагоди у Чернігові біля його пам’ятника відбулурочисті заходи та панахида за упокій його душі.

18-19 березня 2017 р. архієпископ Євстратій у кафедральному Катерининському соборі очолив богослужіння з нагоди Хрестопоклонної неділі.