благодійний захід18 грудня 2008р. в переддень свята святителя Божого Миколая преосвященнійший єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон взяв участь у благодійній акції для дітей – майбутнього нашої держави.

Вже більше десяти років поспіль громадські організації «Спілка жінок м. Чернігова» та Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових та професійних жінок за підтримки відділу у справах сім'ї та молоді міської ради проводить благодійні заходи до свята Святителя Миколая Чудотворця. П'ятдесят п'ять дітей: сиріт, інвалідів, дітей, що знаходяться під опікою, дітей, хворих на цукровий діабет, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей організатори запросили у святково прикрашений зал Навчально - методичного центру профспілок для зустрічі з казковими персонажами та Святителем Миколаєм. Одним з почесних гостей був преосвященнійший єпископ Іларіон.

благословенна трапеза для діток

трапеза

обід від святого Миколая

Владика розповів дітям і присутнім батькам про історію свята та про життя і чудеса святителя Миколая, а також закликав всіх присутніх до християнської моралі, до добра, а дітей до послуху батькам і Богові. Преосвященнійший вручив діткам іконки святителя Миколая та смачні подарунки. Перед заходом владика Іларіон дав інтерв'ю обласному та міському телебаченню.

інтерв'ю місцевому телебаченню

На благодійному заході була присутня заступник міського голови Оксана Туник–Фріз, яка також поздоровила дітей зі святом, передала вітання Чернігівського міського голови О. Соколова, та вручила їм подарунки.

привітання від пані Оксани Туник-Фриз

Зі святом діток привітали голова громадської організації «Спілка жінок м.Чернігова» Канюка Л.І.; президент Чернігівської міської Ліги(клубу) ділових та професійних жінок Дорожкіна І.В.; голова правління Чернігівської обласної благодійної організації «Аратта» Філатова В.О. та інші.

П'ятнадцять учнів загальноосвітньої школи І ступеня №25 (директор Герасимова Г.О.) показали велике дійство, в ході якого добро та любов отримали перемогу над темними та злими силами. Всі присутні діти стали учасниками цікавих вікторин, та захоплюючих ігор.

святкова вистава

дітки для дітей

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас!

Під кінець свята Святитель Миколай та казкові персонажі янголів вручили всім дітям подарунки, де були цукерки, іграшки та шкільне приладдя.

Батьки, а особливо діти дякували організаторам за цікавий захід, подарунки та смачний обід. Дивлячись на щасливі обличчя дітей, організатори у своєму серці відчули, що свято у них вдалося та дякували святому Миколаю Чудотворцю за можливість робити світ добрішим та кращим.

Слава Богу, дивному у святих Своїх!

Прес-служба Чернігівської єпархії