зустріч архієрея біля храму19 грудня в день пам’яті святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, чудотворця, єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон відслужив Божественну Літургію в Свято-Покровському храмі м.Ніжина.

Перед церквою владику з хлібом-сіллю зустрічали парафіяни разом з настоятелем – прот. Михаїлом Якубівим та духовенством храму. Свято святителя Миколая для покровської громади є храмовим, адже біля Свято-Покровської церкви є храм святителя Миколая, який знаходиться на завершальному етапі внутрішнього ремонту та реконструкції.

Божественна Літургія в храмі

Божественна Літургія

"Прийміть споживайте..."

В цей день преосвященнійший єпископ Іларіон рукоположив у диякони Володимира Педь, свого іподиякона та студента Київської Православної Богословської Академії.

дияконська хиротонія

На святковому богослужінні в храмі молились багато дітей, які після Літургії отримали від святого Миколая солодкі подарунки. Всі, як один, обіцяли Богові і святому Миколаю бути слухняними до батьків, добрими, лагідними, молитись до Бога та відвідувати Божий храм.

День святого Миколая - день дітей

дитяча духовність

єпископ Іларіон благословляє кожній дитині подарунок

Проте в цей день дітки отримали щось більше ніж подарунки: не тимчасове, а вічне, не матеріальне, а духовне – радісно на душі, що переважна більшість дітей (близько п’ятидесяти) отримали Причастя Святих Христових Тайн.

причастя дітей


Прес-служба Чернігівської єпархії