Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій з нагоди великого свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа у кафедральному Катерининському соборі очолив Всенічне бдіння та Божественну літургію.

6 січня 2015 р. ввечері владика з духовенством згідно уставу звершили Всенічне бдіння – Веике повечір’я та Утреню. Архієрей очолював Літію та Полієлей, а під час читання канону помазував богомольців освяченою оливою.

Після відпусту Утрені у храмі хор, духовенство та парафіяни співали колядки, у яких прославляється народження Спасителя.

7 січня зранку в кафедральному соборі архієпископ очолив Божественну літургію. Після читання Євангелія він виголосив Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. На за причасному стиху настоятель собору протоієрей Роман Кіник зачитав Різдвяне послання архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія.

Після відпусту та славлення – співу тропаря і кондака Різдву Христовому – архієрей звернувся до присутніх з вітальним словом.

Завершилося святкове богослужіння різдвяними вертепами у виконанні учнів Недільної школи при соборі, а також Волонтерського центру м. Чернігова і просвітянської молоді.

Прес-служба Чернігівської єпархії