4 серпня 2015 р. у Свято-Михайлівському Видубицькому чоловічому монастирі Києва відбулося урочисте Богослужіння з нагоди дня пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, яке очолив намісник монастиря митрополит Переяслав-Хмельницькийі Білоцерківський Епіфаній у співслужінні архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископа Вишгородського Агапіта, братії монастиря та запрошеного духовенства.

В цей день як і рік тому Богослужіння звершувалося в присутності ікони рівноапостольної Марії Магдалини з часткою її святих мощей. Ікона була написана ченцями монастиря святої гори Афон та подарована українському бізнесменові-меценату Андрію Мацолі, засновнику та керівнику компанії «Перша приватна броварня», який в свою чергу передав її монастирю.

Після завершення богослужіння та прочитання акафісту святій рівноапостольній Марії Магдалині Патріарший намісник виголосив проповідь і подякував усім присутнім у храмі за спільну молитву.

«Свята Марія Магдалина прославлена Церквою, як рівноапостольна. Вона була серед жінок, які до останнього перебували зі Спасителем під час Його хресних страждань і смерті, та першою, хто побачив Його воскреслим. В день Воскресіння Христового вона удостоїлась бачити Господа воскреслого першою серед усіх учеників і учениць Його, і першою, за безпосереднім повелінням Господнім, стала вісницею, проповідницею для них Його Воскресіння. Апостоли проповідували Воскресіння Христове по всьому світу, а свята Марія Магдалина сповістила про Воскресіння Христове апостолів. Після Вознесіння Господнього та П’ятидесятниці вона, як і апостоли, проповідувала Христа, тому і вшановується Церквою як рівна з ними» – розповідає намісник монастиря митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.