15-21 квітня 2016 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій відвідав з робочим візитом США.

15 квітня у аеропорту Нью-Йорка ім. Дж. Кеннеді владику та супроводжуючого його священика Олексія Гольчука зустрів член управи парафії Вознесіння у Кліфтоні, Нью-Джерсі, пан Володимир Могучий.

16 квітня архієрей познайомився з парафією, а ввечері за місцевою традицією очолив служіння парастасу.

17 квітня, у неділю 4-ту Великого посту, коли згадується пам’ять преподобної Марії Єгипетської, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив служіння Божественної літургії у парафії Вознесіння у Кліфтоні. Владиці співслужили отець Олексій та отець Орест, який тимчасово заміщав настоятеля громади. Після Євангельського читання архієпископ сказав проповідь на тему необхідності смирення для досягнення спасіння. Завершилася літургія загальним співанням Молитви за Україну.

Відеорепортаж про службу можна побачити за посиланнями тут і тут.

Потім у парафіяльній залі відбувся урочистий обід та спілкування з членами громади.

18 квітня архієпископ Євстратій відбув до столиці США м. Вашингтон, де протягом 18-21 квітня провів низку зустрічей. Зокрема, відбулися його зустрічі з Послом України в США паном Валерієм Чалим, у Державному департаменті США, у Конгресі США, Інституті МакКейна, Інституті миру, Центрі стратегічних та міжнародних досліджень, Фундації Україна - США, а також з чільними діячами Римсько-Католицької Церкви й інші зустрічі.

22 квітня владика прибув на Батьківщину.

Прес-служба Чернігівської єпархії