У четвер Страсної седмиці Православна Церква звершує спогад про Тайну Вечерю і встановлення Таїнства Євхаристії – причастя Тіла і Крові Христових. Також ввечері звершується служба Святих Страстей з читанням 12 уривків з Євангелія про неправедне осудження, страждання, розп’яття, хресну смерть і погребіння Господа Ісуса Христа. З цієї нагоди архієпископ Чернігівський Євстратій очолив богослужіння у кафедральному соборі св. вмц. Катерини.

28 квітня 2016 р. вранці владика з духовенством очолив служіння Божественної літургії св. Василія Великого, яка за уставом розпочалася з вечірні. Під час літургії за традицією були заготовлені запасні Дари – часточки Тіла Христового напоєні Його Кров’ю, які використовуються для причастя хворих або у інших невідкладних випадках. Після служби архієрей звернувся до богомольців зі словом про значення Таїнства Євхаристії.

Ввечері того ж дня архієпископ Євстратій очолив служіння утрені з читанням 12 уривків з Євангелія про Страсті Христові. Перед початком служби він благословив пасхальні приношення та іншу допомогу, яка була відправлена бійцям на фронт.

Прес-служба Чернігівської єпархії