25 лютого 2017 р. на запрошення Київського православного молодіжного братства на честь святих страстотерпців Бориса і Гліба, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, архієпископ Чернігівський Євстратій очолив подячну Божетвенну літургію у храмі Святого Духа на території колишнього Братського монастиря (Києво-Могилянська Академія).

Цього дня молитовно було відзначено 15-ліття створення братства. У лютому 2002 року вібулося його перше, установче зібрання, а ієромонах Євстратій (нині архієпископ) був обраний його першим духівником.

Під час літургії архієпископу співслужили настоятель храму професор протоієрей Юрій Мицик, клірик храму протоієрей Петро Думич, духівник братства протоієрей Максим Борсук, представник Синодального управління у справах молоді священик Іван Гищук. Співав зведений хор членів братства.

Богослужіння завершилося подячним молебнем до святих Бориса і Гліба. Архієпископ Євстратій та отець Максим обмінялися вітальними словами. Після служби спілкування продовжилося за братською трапезою.