Він зустрівся в УБТ з керівництвом, взяв участь в науковій конференції та вручив патріарші нагороди ювілярам.

Архієпископ Євстратій зустрівся з Президентом УБТ

15 березня 2017 р. секретар Священного Синоду архієпископ Чернігівський Євстратій зустрівся з Президентом Українського біблійного товариства Григорієм Івановичем Комендантом. У зустрічі, яка відбулася у столичному «Будинку Біблії», також взяв участь генеральний секретар УБТ Анатолій Васильович Райчинець.

Серед іншого сторони обговорили питання міжконфесійної співпраці, зокрема підготовку до проведення 2 квітня 2017 р. Молитви за перемогу над агресором і мир в Україні. З боку УБТ Григорій Комендант засвідчив підтримку цієї ініціативи та підтвердив особисту участь.

Міжнародна конференція «Україна між Сходом і Заходом»

15 березня 2017 р. архієпископ Чернігівський Євстратій взяв участь у роботі щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Україна між Сходом і Заходом», яка відбулася в Київському міжнародному університеті.

На запрошення Президента КиМУ професора Хачатура Володимировича Хачатуряна архієпископ виступив на пленарному засіданні з привітанням від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, а також від Київської православної богословської академії.

Вітання подружжя Тимошенків з подвійним ювілеєм

15 березня 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Філарета архієпископ Євстратій взяв участь у ювілейних заходах з нагоди 80-ліття засновника і Ректора «Європейського Університету» професора Івана Івановича Тимошенка та його дружини, першого проректора цього вишу Зої Іванівни Тимошенко.

Від імені Патріарха архієрей передав сердечні вітання та найкращі побажання, відзначивши багатолітню плідну співпрацю Київського Патріархату з «Європейським Університетом». На відзначення заслуг подружжя Тимошенків владика виконав доручення Предстоятеля УПЦ КП і вручив Івану Івановичу орден св. Володимира ІІ ступеня, а Зої Іванівні – орден св. вмц. Варвари.