Молитва за літургією3 жовтня Свята Православна Церква молитовно святкує пам’ять преподобного Іларіона, схимника Печерського, в Дальних печерах (ХІ) і преподобного Іларіона Великого (371-372). Саме в цей день Чернігівська єпархія святкує день тезоіменитства свого правлячого архієрея преосвященнійшого єпископа Чернігівського і Ніжинського Іларіона.


З нагоди свята преосвященнійший владика відслужив Божественну Літургію в соборі святої великомучениці Катерини. Разом зі своїм єпископом під час богослужіння молились духовенство Чернігівської єпархії та віруючі, які прийшли розділити духовну радість і помолитись за свого архипастиря. На службі владика Іларіон рукоположив Миколу Костюка в сан диякона. Наприкінці Літургії преосвященнійший владика разом з духовенством відслужив молебень до святого преподобного Іларіона, схимника Печерського.

tezo1

 

хіротонія на диякона

святе причастя

Прес-служба Чернігівської єпархії, приєднуючись до всіх привітань і побажань, які прозвучали сьогодні в адресу владики від духовенства, влади, інтелігенції, прихожан і вірних Чернігова та Чернігівської області, бажає Його преосвященству душевного спасіння, доброго здоров’я, Божого благословення і допомоги у праці на благо Святої Української Православної Церкви та духовної радості.

привітання від прихожан

 

привітання від громади

 

Многих і благих літ Вам, преосвященнійший владико!

Іс полла еті, Деспота!


Прес-служба Чернігівської єпархії