Єпархіальні новини

16 квітня 2017 р., на свято Світлого Христового Воскресіння, Пасхи Господньої, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив урочисте богослужіння у головному храмі Чернігівської єпархії Київського Патріархату.

8 квітня 2017 р. для громади вірних Київського Патріархату в Козельці та для всієї Чернігівської єпархії відбулася історична подія – після понад десятиліття боротьби за повернення Вознесенського храму віруючим відбулося його освячення. На запрошення архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія освячення престолу і першу Божественну літургію на ньому звершив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

У березні 2017 р. виповнилося 25 років з часу створення Служби безпеки України. З нагоди ювілею напередодні, 24 березня 2017 р. в Чернігівському обласному управлінні СБУ відбулися урочисті заходи.

17 березня 2017 р. у Чернігові відбулися урочистості з нагоди 100-ліття Української революції 1917-21 рр.

6-9 березня 2017 р. було проведено роботи зі встановлення останніх елементів нового іконостасу в кафедральному соборі святої великомучениці Катерини – ікон на Царських вратах та над дияконськими вратами, фрагментів різьблення та особливої окраси – козацьких гербів.

3 березня 2017 р. в Чернігівській філармонії відбулося розширене засідання колегії Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації. Під час події членам причту кафедрального собору святої великомучениці Катерини м. Чернігова були вручені нагороди – Подяки голови Чернігівської ОДА Валерія Петровича Куліча.

2 березня 2017 р. від кафедрального храму святої Катерини м. Чернігова на Схід до українських бійців вирушив черговий вантаж з допомогою, зібраною волонтерами та парафіянами.