18 та 19 січня 2013 р. з нагоди свята архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій звершив богослужіння у кафедральному соборі св. Катерини.

 

18 січня ввечері владика очолив Всенічне бдіння з літією.

 

19 січня вранці у Катерининському храмі була звершена Божественна літургія. Після євангельського читання архієрей виголосив проповідь про три аспекти свята – явлення світові трьох Божественних Осіб, Хрещення Господнє як освячення водного єства та про початок публічного служіння Спасителя.

 

Після літургії згідно до уставу на пагорбі перед храмом було звершене Велике освячення води. Богослужіння зібрало кількасот віруючих, серед яких також молився народний депутат України В. Атрошенко.

 

По завершенні освячення владика привітав усіх присутніх та нагадав про необхідність освячувати своє життя не лише святою водою, але, найперше, – виконанням заповідей Божих.

 

Репортаж про свято від Порталу GOROD.CN.UA

 

З благословення архієпископа Євстратія клірик кафедрального собору протоієрей Євген Орда звершив освячення води на березі Десни в районі «Золотого пляжу». Освячення відбулося на запрошення козацьких організацій та ветеранів війни в Афганістані.

 

Прес-служба Чернігівської єпархії