18 лютого 2013 р. після літургії в день пам’яті святителя Феодосія Чернігівського у кафедральному соборі св. Катерини відбулися чергові єпархіальні збори духовенства, які очолив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

 

Під час зборів владика оголосив укази про призначення благочинного Щорського району, підпорядкування окремих районів області, де немає благочинних, благочинним сусідніх районів, а також про призначення двох виконуючих обов’язки благочинного.

 

Також архієрей оголосив указ про обов’язки благочинного та закликав благочинних і духовенство до більш активної співпраці.

 

З метою вдосконалення керівництва єпархією архієпископом Євстратієм було створено Єпархіальну раду духовенства, до якої увійшли секретар Єпархіального управління, благочинні та виконуючі обов’язки благочинного, настоятелі храмів м. Чернігова, настоятель Покровської парафії м. Ніжина і намісник Вознесенського Радьківського монастиря.

 

Також владика оприлюднив свій указ про удосконалення системи єпархіальних внесків та закликав духовенство активно включитися до підготовки святкування 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України.

 

На завершення зборів архієрей відповів на запитання духовенства. Після цього він приймав священиків у приміщенні Єпархіального управління.

 

Прес-служба Чернігівської єпархії