23 липня 2015 р., в день пам'яті уродженця Чернігівської землі преп. Антонія Печерського у кафедральному соборі св. Катерини архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив подячний молебень з нагоди річниці Хрещення Руси-України та подвійного ювілею – 1000-ліття упокоєння св. кн. Володимира Великого та мучеництва його синів свв. кнн. Бориса і Гліба.

Архієрею співслужило духовенство єпархії на чолі з секретарем Єпархіального управління прот. Романом Кіником та обласним благочинним прот. Сергієм Чечином. Після молебну владика виголосив проповідь про подвиг святих князів Володимира та його синів Бориса і Гліба, як приклад праведних правителів. Також він порівняв нинішні дії правителя сусідньої держави зі злочином Святополка Окаянного, який заради збереження своєї влади послав до братів убивць, але замість князювання отримав осудження від Бога і людей.

За богослужінням молилися кандидат у народні депутати Сергій Березенко та в.о. директора Національного заповідника «Чернігів стародавній» Юрій Соболь.

Прес-служба Чернігівської єпархії