alt18 жовтня 2015 року, в неділю після Покрови, з нагоди урочистостей до 300-річчя побудови та освячення Катерининського храму до м. Чернігова прибуває Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

09.00 - зустріч Патріарха Філарета біля входу до храму.

09.05 -11.30 – Божественна літургія в Катерининській церкві.

Після завершення літургії – підхід Патріарха до преси біля храму.

Близько 12:00 – погашення спецмарки та презентація ювілейного конверту біля Катерининської церкви, підхід Патріарха та гостей до кухні з кулішем, благословення трапези. Далі триватимуть козацькі святкові заходи.

Близько 12.30 – переїзд до Красної площі, покладання квітів біля пам’ятної дошки загиблих в АТО воїнів та Героїв Небесної Сотні, після чого – зустріч Патріарха Філарета і гостей свята з керівництвом області та міста в приміщенні Чернігівської ОДА.

Після обіду, з 15.00 до 16.30 – урочисте зібрання та концерт в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Запрошуємо всіх розділити святкову молитву та радість ювілею 300-ліття собору святої великомучениці Катерини у Чернігові.

Чернігівська єпархія УПЦ Київського Патріархату