27 лютого 2017 р. у Чернігові відбулася робоча зустріч з керівництвом Оперативного командування «Північ» Сухопутних сил Збройних сил України. В зустрічі взяли участь голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, старший військовий священик (капелан), настоятель храму свв. Михаїла і Федора м. Чернігова протоієрей Олег Сіренко.

Від ОК «Північ» в зустрічі взяли участь командувач військами оперативного командування генерал-майор В’ячеслав Назаркін, його перший заступник, начальник штабу генерал-майор Володимир Кравченко та заступник командувача з виховної роботи полковник Віталій Покотило.

Учасники обговорили практичні питання впровадження у Збройних силах служби військового духовенства (капеланів), яке відбувається зараз. Митрополит Іоан розповів про структуру та діяльність СУВД, а також офіційно представив протоієрея Олега Сіренка яка старшого військового священика для взаємодії з ОК «Північ». Військове керівництво оперативного командування засвідчило готовність до подальшої співпраці з Синодальним управлінням військового духовенства.