престольне свято в с. Дорогінка Ічнянського району22 травня, в день пам'яті Перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця, своє престольне свято відзначала парафія храму святителя Миколая в с. Дорогінка Ічнянського району.


Настоятеля парафії, молодого священика о. Миколая Костюка та парафіян храму приїхали привітати священики з Чернігова – секретар Чернігівської єпархії протоієрей Роман Кіник, протоієрей Ілля Бідняк, Ніжина – благочинний Ніжинського району протоієрей Сергій Чечин та автор цих рядків. Під час Божественної літургії зворушливо співав професійний хор з Всіхсвятського кафедрального собору м. Ніжина.
престольне свято в с. Дорогінка Ічнянського району

престольне свято в с. Дорогінка Ічнянського району

Нелегка історія цієї парафії,вірні котрої вже не один рік моляться у недобудованому храмі в той час, як священик Московського Патріархату править служби у колись відібраному в парафіян нашої Української Православної Церкви молитовному будинку... Але Бог не в силі, а правді! Духовенство Чернігова та Ніжинського благочиння,парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Богданівка молитовно бажають отцю Миколаю та його парафіянам здоров'я духовного та тілесного,терпіння й міцного стояння в Істині.

свящ. Єфрем (Болховітов),
настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці
с.Богданівка Ніжинського р-ну