10 липня 2012 р. архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій взяв участь у засіданні правління Благодійного фонду «Християнська освіта», яке відбулося у Києві.

 

Вів засідання Президент фонду, народний депутат України Володимир Марущенко, який також очолює Громадську раду з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

 

Правління розглянуло та затвердило дві благодійні програми, «Підручник з предметів духовно-марального спрямування» та «Вчитель християнської етики», спрямовані на підготовку та поширення підручників і методичних матеріалів з християнської етики, а також підготовку викладачів цього предмету. Виконання цих програм буде залежати від наповнення фонду благодійними коштами.

 

* * *


Благодійний фонд «Християнська освіта» створений за ініціативою членів Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України з метою сприяти поширенню вивчення молоддю предмету «Християнська етика» або аналогічних за змістом. До числа засновників фонду входять Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Православна Церква (Московського Патріархату), Українська Греко-Католицька Церква, Римсько-Католицька Церква в Україні та протестантські Церкви – ВСОЄХБ, ЦХВЄУ і УХЄЦ.

 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета УПЦ Київського Патріархату в керівних органах фонду представлена членом Правління архієпископом Євстратієм та членом Наглядової ради архієпископом Переяслав-Хмельницьким і Бориспільським Епіфанієм.

 

Прес-служба Чернігівської єпархії