22 січня 2013 р. у Патріаршій резиденції в Києві відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату, в якому архієпископ Євстратій взяв участь у якості секретаря.

 

Серед інших питань Синод розглянув також річні звіти про діяльність єпархій Київського Патріархату. Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій представив звіт про життя Чернігівської єпархії у 2012 р. Згідно поданих відомостей протягом року кількість зареєстрованих релігійних громад УПЦ КП в області збільшилася на 2 і становить 126 громад. Також Міністерством культури України було зареєстровано статут Вознесенського монастиря в с. Радьківка Прилуцького району. Протягом року було освячено три нових храми – в с. Каблуки Ніжинського району, в м. Носівка та в м. Остер Козелецького району.

 

Єпархію двічі відвідав Святійший Патріарх Філарет – 6 жовтня (м. Остер) та 7 грудня (м. Чернігів). Також єпархіальній архієрей з візитами відвідав парії Ніжина і району, Прилук і району, Новгород-Сіверського, Корюківського, Менського, Семенівського, Коропського, Бахмацького, Ічнянського, Срібнянського, Бобровицького, Козелецького, Щорського районів.

 

Єпархіальний звіт був прийнятий Священним Синодом без зауважень.

 

ЖУРНАЛИ засідання Священного Синоду.

 

Прес-служба Чернігівської єпархії