21 листопада 2013 р. Православна Церква відзначає Собор Архистратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безплотних. З нагоди престольного свята, яке цього дня відзначає Михайлівський Золотоверхий монастир столиці, його Священноархімандрит, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, очолив урочисті богослужіння: 20 листопада ввечері – Всенічне бдіння, а 21 листопада – Божественну літургію.

Святійшому Владиці співслужили: митрополит Переслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Богуславський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент,  єпископ Васильківський Лаврентій та намісник обителі єпископ Вишгородський Агапіт. Предстоятелю та ієрархам співслужила братія монастиря, викладачі та студенти Київської православної богословської академії, духовенство столичних храмів.

Храм був наповнений богомольцями. Службу прикрасили чудовим співом соборний і монастирський хори, а також хор студентів КПБА.

Після літургії до присутніх у храмі з повчальним та привітальним словом звернувся Святійший Патріарх Філарет. У своїй проповіді Святійший Владика розповів про значення ангелів у справі спасіння людини. Після цього було звершено святковий молебень.

Урочисте богослужіння завершилося читанням молитви до Архістратига Божого Михаїла та козацьким многоліттям.

Церква.info