11-12 лютого 2017 р. у Михайлівському Золотоверхому монастирі м. Києва в приміщенні Київської православної богословської академії відбувся традиційний щорічний з'їзд православної молоді. Серед інших учасників на ньому були присутні архієпископ Євстратій та представники Чернігівської єпархії.

Цьогорічний з’їзд молоді був присвячений темі сім’ї та мав назву: «Християнське подружжя: пережиток минулого, традиція чи надія на спасіння».

У заході взяли участь Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, голова Синодального управління у справах молоді архімандрит Макарій (Папіш), священнослужителі, керівники єпархіальних молодіжних відділів.

Серед почесних гостей пленарне засідання відвідали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності народний депутат України Віктор Єленський, народний депутат України Павло Унгурян, заступник голови Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти та науки України Юрій Решетніков.

Докладну інформацію про роботу з'їзду та фотозвіт можна побачити на сайті «Церква.info»

Прес-служба Чернігівської єпархії
за публікацією «Церква.info»