Президент України Віктор ЯнуковичПрезидент України Віктор Янукович має намір напередодні Великодня зустрітися з представниками всіх релігійних конфесій. Про це Президент України повідомив, відповідаючи на запитання представників ЗМІ сьогодні у Павлограді.

«Я давно мріяв, але в нас поки що не відбулася така зустріч із представниками всіх конфесій. Постараюся це зробити у Чистий четвер, 21 квітня, напередодні світлого свята Пасхи», – сказав Президент.

Говорячи про тему відносин держави і церкви, Президент наголосив: «Роль держави – не втручатися у справи церкви... Разом з тим, ми повинні створити рівні умови розвитку для всіх конфесій. Державна політика завжди сприятиме цьому».

У Київському Патріархаті позитивно оцінили повідомлення про намір Президента В. Януковича зустрітися з представниками конфесій. «Від часу, коли Віктор Федорович вступив на посаду Президента, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій зверталася з пропозицією щодо проведення подібної зустрічі – добре, що бажання конфесій та Глави держави нарешті співпали. – повідомили у Прес-центрі Київської Патріархії. – Дотепер і серед конфесій, і у експертів, і в суспільстві відчувалося напруження з приводу того, що зустрічі у Президента були лише з представниками однієї конфесії – Московського Патріархату. Сподіваємося, що це напруження буде зняте, а думки, якими поділився Віктор Янукович у Павлограді, будуть реалізовуватися».

Джерело: Церква.info