Хіротонія єпископа Афанасія21 серпня 2011 року у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі відбулася архієрейська хіротонія насельника Михайлівського Золотоверхого монастиря ігумена Афанасія (Яворського) на єпископа Конотопського, вікарія Сумської єпархії. В хіротонії нового архіпастиря взяв участь єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон.

20 серпня 2011 р. після Всенічного бдіння у Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва відбувся чин наречення ігумена Афанасія на єпископа. Наречення очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископів – Сумського і Охтирського Мефодія, Чернігівського і Ніжинського Іларіона, Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Епіфанія, Васильківського Феодосія, Богуславського Євстратія та Вишгородського Агапіта. Під час наречення ігумен Афанасій виголосив слово.

Хіротонія єпископа Афанасія

Хіротонія єпископа Афанасія

Хіротонія єпископа Афанасія

Хіротонія єпископа Афанасія

Архієрейська хіротонія ігумена Афанасія відбулася 21 серпня 2011 р. у Володимирському патріаршому кафедральному соборі під час Божественної літургії. Очолив хіротонію Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископів, які напередодні брали участь у нареченні. Після літургії, вручаючи новопоставленому єпископу Афанасію архієрейський жезл, Предстоятель звернувся до нього з повчальним словом.

Незабаром буде опубліковано слово ігумена Афанасія на нареченні, слово Святійшого Патріарха Філарета на вручення жезла та біографію новопоставленого єпископа. Слідкуйте за оновленнями!

За матеріалами Прес-центру Київської Патріархії