генерал міліції Катеринчук І.П.Єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон вітає начальника Управління МВС України в Чернігівській області Івана Петровича Катеринчука та всіх працівників міліції Чернігівської області з їхнім професійним святом - Днем Української міліції.ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ІВАН ПЕТРОВИЧ!

Щиросердечно вітаю Вас і всіх працівників та ветеранів Управління Міністерства Внутрішніх справ в Чернігівській області з професійним святом – Днем міліції!

Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

Ви – це ті, хто своїм подвигом виконуєте одну з найбільших Божих заповідей: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх»(Ін.15,13). Свята Православна Церква з особливим почуттям молиться за всіх працівників міліції, які щоденно ризикуючи своїм здоров’ям та життям, оберігають спокій громадян нашої держави.

Зичу Вам міцного здоров’я, Божого благословення у Вашій нелегкій, але надзвичайно важливій для всіх людей, праці, Покрову Божої Матері та молитовного заступництва всіх святих землі Чернігівської.

З повагою,

Іларіон, єпископ Чернігівський і Ніжинський