Круглий стіл на цю тему 25 січня 2013 р. відбувся у Чернігові. У його роботі взяли участь архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, настоятель собору святої Катерини протоієрей Роман Кіник, директор Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній» А. Л. Кудранов, депутат Чернігівської міськради К. В. Іванов, представники Відділу у справах релігій ОДА, представники громадськості, численні журналісти.

 

Учасники круглого столу наголосили на незаконності встановлення та існування протягом майже 7 років біля пам’ятки національного значення – Катерининського храму Чернігова – наметів, які юридично не мають відношення до жодної зареєстрованої на території області конфесії.

 

Під час роботи круглого столу виступили А. Л. Курданов, архієпископ Євстратій, К. В. Іванов та інші учасники, які поділилися своїми думками та відповіли на питання журналістів.

 

Архієпископ Євстратій також оприлюднив своє звернення до чернігівської громади, до влади і до преосвященного владики Амвросія «Припинимо разом приниження Чернігова!»

 

Прес-служба Чернігівської єпархії
Відео – «Високий Вал»